První nízkonákladový broker pool v České republice,
zvolte si sami svoji cestu.Finanční poradenství je dnes prestižní povolání spojené s nutností vzdělání, certifikace a evidencí činnosti ve veřejných dostupných seznamech. Jméno finančního poradce již není neznámé, což vám umožní poskytovat smysluplnou, veřejností žádanou službu a servis pro klienty. Volný pracovní čas, ale přitom efektivně využitý, umožňuje dosahovat nadprůměrných výdělků. Smyslem práce poradce je pomoci svým klientům dosáhnout finanční cíle a zároveň dlouhodobě jim ušetřit peníze.

Volnost podnikání spojená s jistotou finanční nezávislosti, to je to, po čem spousta lidí touží. Náš profesionální tým Vám tuto touhu naplní. Naši finanční poradci si mohou vybrat cestu, která jim vyhovuje, mohou pracovat samostatně, mohou vést vlastní tým lidí.

Od 1. 1. 2017 se Společnost finančních poradců, a. s. změnila v nízkonákladový broker pool. Všem spolupracujícím poradcům nabízí stejné provizní podmínky, jaké má sama společnost. Za své služby účtuje 5 % provizní podíl, který je zastropen na maximální částce 3 000 Kč/měsíc. Staňte se součástí moderně fungující a flexibilní společnosti, kontaktujte nás.

Rozsah Vámi nabízených produktů a způsob práce je pouze na Vašem rozhodnutí.


Svoji pozornost můžete zaměřit pouze na obchod. Servis Vám zajistí firma.


Za kvalitní poradenství a servis klientů nabízíme nadstandardní odměny.


Máme řešení jak pro individuální finanční poradce, tak pro celé týmy.