Dívat se, naslouchat a učit se - to vše musíme dělat celý život,
a ne jen pokud chodíme do školy.Společnost finančních poradců, a. s. nabízí nadstandardní služby v oblasti rodinného finančního poradenství. Pod značkou SFP působíme na trhu již od roku 1995. Společnost vedou lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti a znalosti v oboru, které uplatňujeme při výběru produktů pro naše klienty. Nezávislost a svoboda výběru je naší nejvyšší prioritou. Řídíme se potřebou a spokojeností klientů a poskytujeme jim komplexní finanční poradenství. Spolupracujeme s kvalitními finančními institucemi a investičními společnostmi. Máme pověst silného a spolehlivého partnera.

Našim cílem je poskytnout maximální možnou podporu a zázemí pro poradce – týmy, jednotlivce nebo poradenské společnosti. Výsledky nás řadí mezi významné zprostředkovatele produktů penzijního připojištění, životního pojištění a povinného ručení.


Jsme členem Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ) a u České národní banky jako regulátora finančního trhu jsme vedeni jako Pojišťovací agent 000018PA a Investiční zprostředkovatel.


Vždy trváme na vlastnostech našich poradců, jako jsou morální zásady, pečlivost a pracovitost, které se promítají do kvality námi nabízeného servisu. Vyvinuli jsme unikátní informační systém pro poradce. Tento systém jim umožňuje mít jasný přehled o zrealizovaných obchodech, náhled na klienta, flexibilně využitý pracovní čas a naprosto hladký průběh uzavřených smluv s klientem.