Dívat se, naslouchat a učit se - to vše musíme dělat celý život,
a ne jen pokud chodíme do školy.Společnost finančních poradců, a. s. nabízí nadstandardní služby v oblasti rodinného finančního poradenství. Pod značkou SFP působíme na trhu již od roku 1995. Společnost vedou lidé, kteří mají mnohaleté zkušenosti a znalosti v oboru, které uplatňujeme při výběru produktů pro naše klienty. Nezávislost a svoboda výběru je naší nejvyšší prioritou. Řídíme se potřebou a spokojeností klientů a poskytujeme jim komplexní finanční poradenství. Spolupracujeme s kvalitními finančními institucemi a investičními společnostmi. Máme pověst silného a spolehlivého partnera.

Našim cílem je poskytnout maximální možnou podporu a zázemí pro poradce – týmy, jednotlivce nebo poradenské společnosti. Výsledky nás řadí mezi významné zprostředkovatele produktů penzijního připojištění, životního pojištění a povinného ručení.


Jsme členem Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky (AFIZ) a u České národní banky jako regulátora finančního trhu jsme vedeni jako Pojišťovací agent 000018PA a Investiční zprostředkovatel.


Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje naše společnost a poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:


  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti GEPARD FINANCE a.s., IČO 259 73 843, se sídlem Rubín Office Center, Sokolovská 192/79, 180 00 Praha 8 – Karlín.
  • pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta, společnosti Společnost finančních poradců,a.s., IČO 60755423, Kodaňská 1441/46, Vršovice, 101 00 Praha 10.

Tyto skutečnosti je možné si ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.


Vždy trváme na vlastnostech našich poradců, jako jsou morální zásady, pečlivost a pracovitost, které se promítají do kvality námi nabízeného servisu. Vyvinuli jsme unikátní informační systém pro poradce. Tento systém jim umožňuje mít jasný přehled o zrealizovaných obchodech, náhled na klienta, flexibilně využitý pracovní čas a naprosto hladký průběh uzavřených smluv s klientem.